Zapoznajcie się Państwo z naszymi produktami bez wybielaczy i chloru. SANYTOL przestrzega najbardziej wymagających europejskich międzynarodowych norm sanitarnych.

Dezynfekcja bez chloru

W celu zapewnienia naszym klientom wyjątkowo skutecznej dezynfekcji oraz doskonałej gamy produktów przeznaczonych do czyszczenia, prania i  higieny osobistej, wszystkie preparaty marki SANYTOL zostały przetestowane w niezależnym laboratorium specjalizującym się w mikrobiologii. SANYTOL przyczynia się również do wspierania badań biologicznych poprzez szkolenie naukowców: Http://biologie.ens-lyon.fr/.

Wszystkie produkty SANYTOL spełniają wymagania aktualnie obowiązujących, europejskich norm sanitarnych:

  • Bakterie (Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudomona auroginosa, Escherichia coli ...) zgodnie z następującymi normami EN 13697 i EN 1276
  • Wirusy (wirus grypy A H1N, wirus opryszczki) zgodnie z międzynarodową normą EN 14476.
  • Grzyby (Aspergillus niger, Candida albicans) wymienione w normach EN 13697 i EN 1650

Produkty SANYTOL zostały przetestowane, zaaprobowane i dopuszczone do obrotu w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Stosowne atesty stanowią absolutne potwierdzenie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów SANYTOL w zakresie dezynfekcji.

Wszystkie produkty z oferty marki SANYTOL gwarantują dezynfekcję usuwając wirusy, bakterie i grzyby zapewniają klientom bezpieczne i czyste otoczenie, pozostawiając przyjemny zapach.