O nas?

O nas?

Sanytol jest ekspertem w dziedzinie dezynfekcji

Od ponad 20 lat SANYTOL pomaga utrzymywać czystość i higienę w domu dzięki innowacyjnej gamie produktów przeznaczonych do czyszczenia, prania i dezynfekcji w celu utrzymania higieny w gospodarstwie domowym oraz do higieny rąk.

Specjalistyczna wiedza w służbie społeczeństwa

Początki sięgają 1994 roku, kiedy to marka SANYTOL, stworzona we współpracy z profesjonalistami w dziedzinie dezynfekcji szpitalnej pojawiła się na rynku z pięcioma produktami, które pod względem higieny i bezpieczeństwa spełniły oczekiwania klientów. Nasze produkty nie zawierają chloru, są bezpieczne i chronią zdrowie całej rodziny.

Od tamtej pory marka SANYTOL rozszerza swoje portfolio o coraz nowocześniejsze i skuteczniejsze produkty dostosowane do potrzeb klientów. 
W szerokiej gamie produktów SANYTOL mamy skuteczne i praktyczne preparaty do czyszczenia i dezynfekcji tkanin, do usuwania kamienia w łazience, odtłuszczania powierzchni w kuchni oraz mydła i żele dezynfekujące do rąk. Z pewnością każdy znajdzie produkt na miarę swoich potrzeb, szczególnie jeśli rodzina nadal się powiększa.

SANYTOL rozszerza swoje portfolio o coraz nowocześniejsze i skuteczniejsze produkty dostosowane do potrzeb klientów.