Co gwarantuje Sanytol 

Zdrowie

Marka SANYTOL na pierwszym miejscu od zawsze stawia ochronę zdrowia i higienę.

06_icon-2c

Zabija zarazki

Większość produktów SANYTOL chroni zdrowie, eliminując 99,9% bakterii, grzybów i wirusów

Czyszczenie to nie to samo, co dezynfekcja! Tradycyjne środki czyszczące usuwają widoczne zabrudzenia, ale nie zabijają zarazków, niewidocznych dla oka. Dlatego SANYTOL od ponad 20 lat stosuje w swoich produktach składniki eliminujące bakterie, grzyby i wirusy z powierzchni, tkanin i z rąk. SANYTOL zapewnia maksymalną skuteczność i najlepszą ochronę miejsc, w których przebywasz!

03_icon-2c

Testowany dermatologicznie

Wśród swoich produktów, SANYTOL oferuje produkty testowane dermatologicznie, takie jak: uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący, płyn czyszczący i dezynfekujący do podłóg i innych powierzchni lub uniwersalne chusteczki czyszczące i dezynfekujące. 

W ofercie SANYTOL znajdują się również produkty hipoalergiczne lub opracowane specjalnie pod kątem zminimalizowania ryzyka wystąpienia alergii. Przeszły one testy pod kontrolą dermatologów na grupie ochotników, mających skórę wrażliwą. Posiadamy również serię produktów SANYTOL do higieny rąk oraz środków z linii PROTECT, które otrzymały znak jakości ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii).

02_icon-2c

Bez chloru

Produkty SANYTOL, dzięki swojej formule nie zawierającej chloru nie odbarwiają tkanin i powierzchni, nie pozostawiają śladów na tkaninach i chronią czyszczone powierzchnie. W odróżnieniu od chloru, nie wydzielają szkodliwych oparów w kontakcie z innymi produktami i nie tracą swojej skuteczności w wysokich temperaturach. Pozostawiają również przyjemny dla otoczenia zapach eukaliptusa, grejpfruta lub białych kwiatów.

Skuteczność

Marka SANYTOL dysponuje laboratorium, w którym prowadzi badania nad nowymi recepturami i doskonali istniejące receptury. Dzięki takim specjalistycznym badaniom, produkty SANYTOL gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia i dezynfekcji w Twoim domu.

05_icon-2c

Czyszczenie

Koniec podwójnej roboty, jeśli działa SANYTOL! W przeciwieństwie do chloru, który tylko dezynfekuje, produkty SANYTOL czyszczą i dezynfekują za jednym zamachem! Usuwają wszelkiego rodzaju zabrudzenia, takie jak: tłuszcz, kamień, osady z mydła i wiele innych. Wybierz potrzebny produkt zapewniając jedocześnie czystość i blask w domu.
06_icon-2c

Dezynfekcja

Skład produktów SANYTOL jest testowany w niezależnym certyfikowanym laboratorium, zgodnie z aktualnymi normami unijnymi, dotyczącymi dezynfekcji. Nasze produkty są badane pod kątem spełniania norm w specyficznych warunkach i muszą zdać ten egzamin. Dopiero kiedy produkt zabije 99,9% reprezentatywnego szczepu wirusa, bakterii lub grzybów w danym stężeniu i czasie, uznaje się, że jest on skuteczny.

Odpowiedzialność za środowisko i odpowiedzialność społeczna

SANYTOL wyróżnia się nie tylko jakością, ale również zaangażowaniem na rzecz zmniejszenia szkodliwego oddziaływania produktów na środowisko naturalne na etapie produkcji, użytkowania i recyklingu.

09_icon-2c

Odpowiedzialna produkcja

  • Nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikaty ISO w zakresie zarządzania jakością (ISO 9001), środowiskiem (ISO 14001), bezpieczeństwem i higieną pracy (OHSAS 18001).
  • Stosowane przez nas surowce są bezpieczne dla środowiska i badane z zachowaniem procedur określonych w rozporządzeniu unijnym REACH.
  • Nie testujemy na zwierzętach.
10_icon-2c

Zarządzanie energią

  • W naszych zakładach produkcyjnych, kontrolujemy zużycie energii (gazu, wody, prądu).
  • Prowadzimy politykę sortowania i recyklingu
08_icon-2c

Szacunek dla klientów

  • Produkty SANYTOL opracowujemy z troską o ciągłe doskonalenie ich jakości. Dążymy do tego, aby maksymalnie zmniejszyć zawartość alergenów i stosować składniki jak najbardziej przyjazne dla środowiska, m.in. stosujemy formuły bez fosfatów lub substancji drażniących.
  • Nasze produkty są skuteczne już w 30°C, aby zmniejszyć zużycie energii.
  • Marka SANYTOL prowadzi dział obsługi klienta, czynny od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 12.00. Nasi konsultanci odpowiadają na wszelkie pytania klientów dotyczące naszych produktów i udzielają porad dotyczących ich stosowania.