Jesteś tutaj

Kuchnia jest pomieszczeniem najczęściej odwiedzanym w domu.

Kuchnia

Kuchnia jest pomieszczeniem najczęściej odwiedzanym w domu. Znajduje się tam najwięcej niebezpiecznych mikrobów takich jak bakterie E. coli (Pałeczki okrężnicy), bakterie Listeria lub Salmonella, które mogą wywoływać zatrucia pokarmowe. 

Wszelkie powierzchnie mające kontakt z rękoma i żywnością są również poważnym nośnikiem zarazków. Zbierają a następnie, za pośrednictwem naszych rąk, roznoszą wszystkie rodzaje mikrobów w całym domu. Tylko przez chwilę pomyśl o wszystkich powierzchniach i przedmiotach, które mają kontakt z naszymi rękoma, a potem z żywnością: uchwyty, telefon, deski do krojenia, lodówka, naczynia do gotowania ...

Jeśli nasze ręce i te powierzchnie nie są otoczone właściwą ochroną to jest bardzo prawdopodobne, że cała rodzina się zainfekuje. Dlatego SANYTOL opracował środki czyszczące i jednocześnie dezynfekujące bez chloru, które są bezpieczne dla Ciebie i środowiska. Produkty te zostały specjalnie stworzone do zwalczania i uniknięcia rozprzestrzeniania się mikrobów w całym Twoim domu.